DZIEŃ BABCI I DZIADKA...PO RAZ TRZECI

Utworzono dnia 28.01.2018
Czcionka:

W naszym przedszkolu przez cały tydzień licznie przybywali zaproszeni goście, by dzieci mogły zaprezentować przed nimi przygotowane niespodzianki.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach przedszkolaki z grupy „Kotki” i „Jeżyki” również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich wierszyki, piosenki, prezenciki i wiele innych niespodzianek. Dzieci z wielkim przejęciem prezentowały przygotowany program artystyczny. Natomiast dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”. Po odśpiewaniu „Sto lat” wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali laurki, kwiatki, torebeczki i krawaty wykonane przez dzieci, przy pomocy pań.

Po części oficjalnej niecodzienni goście otrzymali kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Aby umilić dziadkom czas, przedszkolaki zaprezentowały zabawy, które poznały w czasie pobytu w przedszkolu. W niektórych zabawach uczestniczyły zarówno babcie, jak i dziadkowie. Nie obyło się również bez specjalnego tańca dedykowanego babciom i dziadkom.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Barbara Domagała

autor zdjęć: Dominika Miś